אודותינו

חזון

חברת "ספייסי הפקות" הוקמה במטרה להכניס קצת "ספייסי" לעולם הפעלות לימי הולדת לילדים. "ספייסי" תפעל לנצל את הטרנדים הקיימים ולהיות הכי עדכנית בשביל הילד שלכם. 

אנחנו דואגים להיות עם "רגל על הגז" וליישם את הנושאים שהילדים שלכם הכי אוהבים להפעלות חברתיות... חשוב לנו להדגיש שכל ההפעלות שלנו הן חינוכיות ומטרתן ל"הוציא" את הילדים ממסכי הפלאפונים לתוך פעילות מרתקת וחריפה. 

על ספייסי - הפעלות לימי הולדת ואירועים לילדים

חברת "ספייסי הפקות" הוקמה ע"י עדן עראסי מומחה ובעל ניסיון בהדרכות ילדים ונוער: "כבר שנים שאני לוקח חלק בעשייה למען ילדים ונוער, והנה הגיע תורי לממש את כל מה שרציתי. בחרתי להקים את "ספייסי" בשביל להכניס עוד פלפל לעולם הפקות הילדים וימי הולדת, היום יש הצע ענק של מפעילים, אבל מעט מאוד יודע מה הילד שלכם בדיוק צריך. אנחנו מבטיחים להיות הכי עדכניים ולנצל את הטרדנים החמים שקיימים בעולם הילדים בשביל להתאים את המסיבה המושלמת עבור ילדכם. בימים אלו הילדים "מתבגרים" במהירות ומהבחינה הזאת אנחנו מבדלים את עצמנו כמי שיודעים להתאים את ההפעלה לגיל של הילד שלכם ולתחביביו. תוכלו לבחור בהפקת הפעלת יום הולדת עם משימות מאתגרות, בשילוב עם משימות מים וחידות לבין הפעלה עם ריקודים, צילומים ואיפור. השקענו הרבה מחשבה בתכנון ההפעלות שלנו ומצאנו את הנוסחא המושלמת להפעלת יום הולדת / מסיבת גיבוש לכיתה/ אירוע חברה לילדים בארגון / בת מצווה או בר מצווה וכל אירוע שיש בו הפעלה לילדים... אה.. ותעשו לנו טובה, תכניסו עוד טעם לאירוע מושלם.. 😊

ההפעלות שלנו

עקבו אחרינו בדף הפייסבוק של ספייסי ימי הולדת